Şeker’de özel mesai sürüyor
Konya Torku Şekerspor’da Kızılcahamam kampı devam ediyor. 2010-2011 sezonuna hazırlanan yeşil-beyazlı ekip özel maçlarda oynadığı oyun ve aldığı galibiyetlerle göz dolduruyor.
Torku Şekerspor’un lig öncesi umut verdiğini dile getiren Torku Şekerspor Kulüp başkanı Yavuz Erence, “ Hazırlık maçlarında gösterilen performans herkesi memnun etti. İnşallah lig başlayana kadar oyuncularımız daha da iyi duruma gelir. Yeni transferlerimiz de gösterdikleri performans ile takıma çabuk uyum sağladıklarını gösterdiler. Onlar da lig başlayana kadar uyum sorunlarını en aza indirirler diye düşünüyorum. Takımdaki arkadaşlık hazırlık maçlarında sahaya da yansıyınca iyi sonuçlar ortaya çıktı. Hedefimiz bu performansı ligde de devam ettirmek. Oyuncularımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz” diye konuştu. Saha çalışmalarında sona yaklaştıklarını da söyleyen Kulüp Başkanı Yavuz Erence, “ Recep Konuk Tesislerindeki yenileme çalışmalarımız da tüm hızıyla sürüyor. Sahamız yeni görüntüsü ile daha da güzel olacak. Tribünleri yüzde 25 oranında arttırdık ve sahaya yaklaştırdık. Artık taraftarlarımız takımlarını daha iyi destekleyecekler. Rakibe baskı kurabilecekler. İçerde oynayacağımız Eyüpspor maçına kadar yapımcı firma sahamızı yetiştirmeye çalışıyor. Çok büyük aksilik olmadığı takdirde bu karşılaşmayı sahamızda oynayacağız” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.