Şekerci: Kartal maçını kaybettiğimiz için üzgünüz
Bank Asya 1. Lig’de Kartalspor’a 1-0 mağlup olan Karşıyaka’da profesyonel şube sorumlusu Tuncay Şekerci, “Stadı dolduran taraftarımıza galibiyet sevinci yaşatamadığımız için çok üzgünüz” dedi.
Şekerci, yaptığı açıklamada, Kartalspor maçını kaybettikleri için çok üzgün olduklarını belirterek, seyircilerinin önünde karşılaşmadan galip ayrılmak istediklerini, ancak bunu başaramadıklarını söyledi. Aldıkları yenilgiden sonra geçen hafta kazandıkları Konyaspor maçındaki konuma döndüklerini kaydeden Şekerci, “Dünkü karşılaşmada galibiyeti bulabilseydik, çok farklı olabilirdi. Yediğimiz golü çıkarabilirdik. Kazanmayı çok istiyorduk ama olmadı. Stadı dolduran taraftarımıza galibiyet sevinci yaşatamadığımız için çok üzgünüz. Bu haftanın tek avantajı tüm rakiplerimizin puan kaybetmesi. Artık bu akşamki Bucaspor maçını bekliyoruz. O müsabakanın sonucu yönümüzü belirleyecek. Her şeye rağmen bizim iddiamız devam ediyor. Önümüzde oynayacağımız Orduspor, Kardemir Karabükspor ve Bucaspor maçları ligin seyrini belli edecek.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.