Sarayönüspor helallik istedi
Geçtiğimiz günlerde trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 1.Amatör Küme A Grubu ekiplerinden Sarayönüsporlu sporcu Mehmet Köstekli’yi takım arkadaşları unutmadı.
Sarayönüspor pazar günü deplasmanda konuk olduğu Cihanbeyli Belediyespor maçına; “Mehmet’im helal et bize hakkını, kadir mevlam böyle yazmış yazını” pankartı ile çıkarak helallik istedi.
BURAK TAŞPINAR
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.