Sarayönü taraftarına kötü haber geldi
Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta yarın şampiyonluk yolunda önemli bir maça çıkacak olan Sarayönü Belediyespor taraftarına deplasman yasağı geldi.
Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta yarın şampiyonluk yolunda önemli bir maça çıkacak olan Sarayönü Belediyespor taraftarına deplasman yasağı geldi. Aksaray’da oynanacak Yeni Aksarayspor – Sarayönü Belediyespor maçına yeşil-siyahlı ekibin taraftarlarının alınmayacağı açıklandı. Sarayönü Belediyespor’dan yapılan açıklamada, “Aksaray Valiliği tarafından pazar günü oynanacak olan 68 Yeni Aksaray-Sarayönü Belediye spor müsabakasına konuk takım taraftarının kabul edilmeyeceği bilgisi kulübümüze bildirilmiştir. Tüm taraftarlarımıza saygıyla duyurulur” denildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.