Sarayönü Belediyespor yeniden topbaşı yapıyor
2012-2013 hazırlıklarına aşırı sıcaklar ve Ramazan ayı dolayısıyla 3 günlük çalışmanın ardından ara veren Bölgesel Amatör Ligdeki temsilcimiz Sarayönü Belediyespor bugün çalışmalarına kaldığı yerden
2012-2013 hazırlıklarına aşırı sıcaklar ve Ramazan ayı dolayısıyla 3 günlük çalışmanın ardından ara veren Bölgesel Amatör Lig’deki temsilcimiz Sarayönü Belediyespor bugün çalışmalarına kaldığı yerden başlıyor. Sarayönü Belediyespor Antrenörü Niyazi Kart, “3 günlük çalışmanın ardından hazırlıklarımıza 12 gün ara verdik. 1 Ağustos'ta takım yeniden toplanacak. 1 Ağustos'ta resmi açılışımızı yapacağız. İzin dönüşü oruç sonuna kadar çok ağır olmayan bir idman programıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bayram sonrası dönüşümüzde ise yoğun bir çalışma temposuyla kampa gireceğiz. Bir haftalık kamp periyodunun ardından bir iki günlük iznin ardından bir haftalık kamp daha yapacağız. 22 Eylül’de maçlar başlıyor. O güne kadar en güzel şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sezona güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bunun için disiplinden ödün vermeden sıkı ve gerektiği gibi çalışacağız” dedi.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.