Sarayönü Belediyespor dörtledi!
Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta 18. Hatfasında Sarayönü Belediyespor kendi evinde Karaman Belediyespor'u ağırladı
Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta 17. haftada 2-1 kaybedilen Ceyhan Doğanspor karşılaşmasının ardından büyük moral kaybı yaşayan Sarayönü Belediyespor, bugün kendi evinde Karaman Belediyespor'u 4-0'lik net bir skorla geçerek Şampiyonluk yolunda önemli bir galibiyete imza attı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.