Samur, Süper Grup’a çıkan takımları kutladı
Futbol İl Temsilcisi Hacı İbrahim Samur, Süper Grup’a terfi eden Stadspor, Demirspor ve Kuluspor kulüplerini kutladı.
Hacı İbrahim Samur, kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: “2009–2010 Amatör Futbol Sezonunda 1.Amatör Küme’den Süper Grup’a yükselen Stadspor (A gurubu) Demirspor (B gurubu) Play Off’ta da Kuluspor Kulüplerimizi kutlar, yeni sezonda başarılar dileriz.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.