Şampiyon Karakartallar'dan Ersöz'e Ziyaret
Konya Karakartallar kulübü, İl Müdürü Ömer Ersöz’ü ziyaret ettiler.
U15 Futbol Türkiye Şampiyonasında Konya’ya 42 yıl sonra Türkiye Şampiyonluğunu getiren Konya Karakartallarspor kulübü, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz’ü ziyaret ettiler. 20-21 Haziran’da Bolu’da yapılan 2017-2018 yılı U15 Futbol Türkiye Şampiyonasında birinci olan Konya Karakartallarspor takımı oyuncuları, antrenörü Faysal Bayramoğlu ve Kulüp Başkanı Mustafa Metin Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz’ü ziyaret ettiler. Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, U15 Futbol Türkiye Şampiyonasında büyük bir başarıya imza atan Konya Karakartallarspor’u tebrik ederek, çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.