Şampiyon Çoban'a kulübü ödül verdi
TEİAŞ Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Havvanur Çoban'ın, Samsun'da 25-30 Ağustos tarihlerinde yapılan Türkiye Yıldızlar Tekvando Şampiyonası'nda kilosunda...
TEİAŞ Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Havvanur Çoban'ın, Samsun’da 25-30 Ağustos tarihlerinde yapılan Türkiye Yıldızlar Tekvando Şampiyonası’nda kilosunda şampiyon olması kulübünde büyük mutluluk yarattı. 44 Kg. bayanlarda Türkiye şampiyonu olan genç sporcu kulüp başkanı Yunus Bahri Özkardeş tarafından ödüllendirildi. Şampiyon sporcuyu ve antrenör İsmail İnceoğlu’nu kulüp tesislerinde yapılan bir törenle kabul eden Kulüp Başkanı Yunus Bahri Özkardeş, TEİAŞ Spor Kulübü olarak her zaman sporun destekçisi olduklarını vurguladı. Şampiyon sporcuyu kutlayarak altın hediye eden Özkardeş, başarılarının devamını diledi. Ayrıca başarılı sporcunun antrenörü İsmail İnceoğlu da desteklerinden ötürü Kulüp Başkanına teşekkür etti.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.