Saadet’li gençlerden Konyaspor’a destek
Saadet partisi Konya il gençlik kolları Başkan Yardımcısı Muaz Gülyiğit, geçtiğimiz Pazar günü oynanan Konyaspor–Orduspor müsabakasında, Konyaspor’u desteklemek amacıyla yüzlerce Saadetli gençle birlikte stadyumda yerlerini aldıklarını söyledi
Gülyiğit açıklamasının devamında; “Saadetli gençler Konyasporumuz’a süper lig yolunda başarılar diler” adlı pankartı açarak ta tüm stada göstermek istedik. Ancak şeref tribünün de müsabakayı izleyen siyasi kişilerin baskıları sonucunda pankartımız indirilmiştir. Bu olaydan dolayı pankartımızın indirilmesini kınıyor, bu siyasi kişilerin Konya spor’a verdikleri sözleri yerine getiremedikleri için utanıyor olmaları gerekiyor ki böyle bir pankarta bile tahammüllerinin olmadığını açıkça tüm kamuoyu önünde belli etmişlerdir bu tür yıldırma politikaları bizim Konya spor’a olan sevgimizi, sevdamızı bitiremeyecektir, bunu buradan açık yüreklilikle ifade etmek istiyorum diyerek sözlerine son verdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.