Recep: Kaybetmeye paydos
Kartalın tecrübeli kalecisi Recep Öztürk, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ve Kayseri Erciyesspor maçlarında kendilerinden beklenilen performansın altında futbol oynadıklarını ve bunun karşılığında da istedikleri puanları alamadıklarını belirterek, Darda
Bank Asya 1.Lig gibi mücadelenin ön planda olduğu bir ligde her takımın başına gelebilecek sonuçları kendilerinin son iki maçta peş peşe yaşadıklarını ifade eden Recep Öztürk, "İkinci devrenin başlamasıyla birlikte takımlar hedefleri doğrultusunda transferler yaparak kadrolarını güçlendirdiler. Bundan sonra hiçbir takımın kesin kazanacak diye bir garantisi yok. Mücadele eden, daha çok isteyen ve biraz da şansı yanında olan takımlar istedikleri sonuçlarla sahadan ayrılabiliyorlar. Daha 15 maçlık periyot var ve bu dönemde çok sürpriz sonuçlar alınır diye düşünüyorum. Ama biz özellikle sahamızda artık puan kaybı yaşamak istemiyoruz. Rakip kim olursa olsun düşüncemiz kazanmak. Dardanelspor'a da saygı duyuyoruz. Bizim ihtiyacımız olan şu dönemde bir galibiyet. Onu da Pazar günü Dardanelspor'u mağlup ederek alacağımıza inanıyoruz" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.