Recep Çınardan başsağlığı mesajı
TSYD Konya şubesi Başkanı Recep çınar, Veysel Büyükmumcunun vefatından duyduğu üzüntüyü dile getirdi
TSYD Konya şubesi Başkanı Recep çınar, Veysel Büyükmumcu’nun vefatından duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Çınar, Büyükmumcu’nun Konyaspor’un ekonomik olarak en sıkıntılı dönemlerinde takımı yalnız bırakmayarak Başkanlık yaptığını ve Konyalı futbolcularla başarılara imza attıklarını da dile getirdi ve “Konya ve Konyaspor camiası Veysel Büyükmumcu’yu unutmayacak. Kendisine Allah’dan rahmet, ailesine ve yakınlarıyla Konyaspor camiasına başsağlığı dileriz” dedi..
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.