Potada Bölgesel Lige başvurular devam ediyor
Yeni sezonda Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi'ne katılmak isteyen kulüpler için lige başvuruları devam ediyor
TBF Ligler Direktörlüğü 2012-2013 sezonunda Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi'nde mücadele edecek kulüplerin başvurularının devam ettiğini ve bu sürenin 3 Eylül tarihine kadar devam edeceğini açıkladı. Geçtiğimiz sezon bu ligde Konya’yı Konyagücü ve Selçuklu Belediyespor takımları temsil etmişti. Bu iki takımın gelecek sezon içinde lige başvurusunu yapması bekleniyor
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.