PFDK’dan Bank Asya’ya ceza yağdı
Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Denizlispor Kulübüne 80 bin lira para cezası verdi.
Kurul, bugün yaptığı toplantıda, Ziraat Türkiye Kupası’nda 17 Ocak’ta oynanan Denizlispor-Bursaspor maçında, taraftarlarının kötü ve çirkin tehazüratta bulunmaları ve bunun Türkiye Kupası kategorisinde ikinci kez gerçekleştirilmesinden dolayı Denizlispor’a ceza uyguladı. PFDK’nın verdiği öteki cezalar şöyle: 3 maç: Feridun Sungur (Giresunspor), Mertcan Özsoy (Mersin İdmanyurdu A2), Burak Temel (Kayseri Erciyesspor A2), Kudret Kızaklı (Dardanelspor A2), Hasan Erkin Şimşir (Ankaraspor A2 teknik sorumlusu) 2 maç: Feridun Sungur (Giresunspor) 2.500 TL: Orduspor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.