Özkara: İlk yarıda iyi bir oyun sergiledik
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Hüsnü Özkara maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Adana Demirspor galibiyetiyle moral bulduklarını söyledi.
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Hüsnü Özkara maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, 3 haftadır gol atamadıklarını ve beklentilere cevap veremediklerini belirterek, Adana Demirspor galibiyetiyle moral bulduklarını söyledi. ''Karşılaşmanın ilk yarısında müthiş bir oyun sergiledik'' diyen Özkara, şöyle konuştu: ''Oyuncularımın arzu ve istekleri beni son derece mutlu etti. İkinci yarının başında yediğimiz gol, 3 haftadır gol dahi atamayan takımı ister istemez olumsuz etkiliyor. İkinci yarıda kontra ataklar yaptık. Bu sıcakta iyi mücadele eden oyuncularımı tebrik ediyorum. İlerleyen haftalarda performansımızı daha üst seviyelere çıkartarak çok daha iyi sonuçların altına imza atacağımızı düşünüyorum Adana Demirspor'a önümüzdeki haftalarda başarılar diliyorum.''
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.