Özkara: Çıkışımızı devam ettiriyoruz
Torku Konyaspor'un teknik direktörü Hüsnü Özkara zorlu maçın ardından açıklamalarda bulundu
Torku Konyaspor'un teknik direktörü Hüsnü Özkara zorlu maçın ardından düzenlediği basın toplantısında Atatürk Stadı'nın zeminin kötü olduğunu, İzmir'e bu sahanın yakışmadığı belirtti. İlk yarıda müsabakanın orta saha mücadelesi şeklinde geçtiğini, ikinci yarıda yaptıkları değişikliklerle oyuna ağırlıklarını koyduklarını kaydeden Özkara, şöyle konuştu: ''Son dakikalarda bulduğumuz şansı değerlendirebilseydik sahadan galip ayrılabilirdik. Çıkışımızı devam ettiriyoruz. Deplasmanda alınmış puan puandır. 'Süper Lig'de neden İzmir takımı yok?' diye yıllardır hepimiz soruyoruz. Birlik beraberliğin olmadığı yerde hiçbir şey olmaz. Teknik direktöre tepki gösteriliyor. Meslektaşımıza sahip çıkmam gerekiyor. Teknik direktör mü çıkıp oynayacak?'' Torku Konyasporlu oyuncu Selim Ay da istedikleri gibi maça başlayamadıklarını ama iyi mücadele ettiklerini savundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.