Özel Sporcularda Gümüş dönemi başladı
Özel Sporcular Spor Federasyonunda başkanlığa Gürdal Gümüş seçildi. Özel Sporcular Spor Federasyonunun 2. Olağan Mali ve Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu Ankaradaki Angora Otelde gerçekleştirildi
Başkan Tarık Bitlis’in aday olmadığı olağanüstü genel kurulda Murat Gürkan ile Gürdal Gümüş’in listesi yarıştı. Daha önce adaylığını açıklayan Tufan Ötüken ise adaylıktan çekildi. 206 delegeden 183’ünün hazır bulunduğu kurulda, 2 oy geçersiz sayılırken, 109 delegenin oyunu alan Gümüş, federasyonun yeni başkanı oldu.
Diğer aday Gürkan ise 72 oy aldı.
Diğer aday Gürkan ise 72 oy aldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.