Özel Gençlikte yönetim buluşması
Özel Gençlik Eğitim Kurumları bünyesinde eğitim ve öğretim hizmeti veren Özel Gençlik İlköğretim Okulu, Özel Enderun Lise, Fen Lisesi ve Kolejinin 20082009 Eğitim Öğretim yılında faaliyet gösterecek olan Okul Aile Birliği üyeleri, Gençlik Eğitim Kurumları
Her eğitim yılı başında yapılan veli toplantılarında gönüllülük esasına göre seçilen Okul Aile Birliği üyeleri 2008–2009 Eğitim Öğretim yılında yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiler. Toplantıda Gençlik Eğitim Kurumları’nda Okul Aile Birliklerinin desteği ile eğitim ve öğretimde amaçlanan hedeflere daha kolay ve sağlıklı bir şekilde ulaşılabileceği görüşü hakim oldu. Toplantıda çalışmaların bu doğrultuda devam edeceği belirtildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.