Özat Gençlerbirliğine Sportif Direktör oluyor
Ankaragücünde 2 hafta sonra yollarını ayıracak olan Ümit Özat, Gençlerbirliği Sportif Direktörü oluyor
Özat’a teklifin Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’dan geldiği öğrenildi. Ankaragücü Onursal Başkanı Melih Gökçek Twitter’da Ankaragücü Teknik Direktörü Ümit Özat’ın 2 hafta sonra takımdan ayrılacağını açıklamasının ardından Özat’a ilk teklif Gençlerbirliği’nden geldi. Edinilen bilgilere göre teklifin Cavcav’dan geldiği, Özat’a Gençlerbirliği’nde sportif direktörlük görevi önerildiği belirtildi. Bugün Ankaragücü antrenmanına çıkan Özat’ın morali bozuk olduğu gözlendi. Özat antrenman sonrası radikal bir karar alarak Vittek, Bednard ve Gabriç’i kadro dışı bıraktı. Özat, bu futbolcuların yerine PAF takımından 2 futbolcuyu A takımı kadrosuna aldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.