Otodrag tutkunları Konya’da buluştu
Otodrag tutkunları yeniden Konya’da bir araya geldi. Saraçoğlu Spor Tesisleri’nde bulunan ve Türkiye’nin en büyük drag pistindeki yarışa 30 araba katıldı.
Yarışta tribün sorunu bir kez daha can sıktı. Vatandaşlar sıcak havada oturacak yer bulamadı. Otomobil ve Motosiklet Sporları Kulübü Konya İl Temsilcisi Süleyman Çokdoğruol yaptığı açıklamada ''Bu düzenlediğimiz 4'üncü yarış. İlk yarışa 50'nin üzerinde araçla birlikte 10 bine yakın izleyici katılmıştı. Şimdi ise bu sayı yarıya indi. Tribün eksikliğinin önümüzdeki sezon için mutlaka giderilmesi gerekiyor" dedi. Sezonun son yarışında ilk startın verilmesiyle nefesler tutuldu. Güçlü araçlar pistteki yerini aldıkça heyecanda iki katına çıktı.Yarış kupa töreniyle sona erdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.