Öney Isı iftarda ısı sektörünü bir araya getirdi
Konyanın tanınmış şirketlerinden Öney Isı Malzemeleri ve Arılı Plastik Sanayi A.Ş. tarafından organize edilen iftar programı yoğun katılımla gerçekleşti
Konya’nın tanınmış şirketlerinden Öney Isı Malzemeleri ve Arılı Plastik Sanayi A.Ş. tarafından organize edilen iftar programı yoğun katılımla gerçekleşti. Konak Konya Mutfağı’nda gerçekleşen iftara çok sayıda ısı sektörü mensubu katıldı. Öney Isı Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Öney ve Arılı Plastik A.Ş. Ürün Satış Sorumlusu Nuri Durukan davetlileri kapıda karşıladı. İftarın açılmasının ardından sektörle ilgili bilgiler verildi. Arılı Plastik A.Ş. Ürün Satış Sorumlusu Nuri Durukan yaptığı sunumla katılımcılara sektör hakkında bilgiler verdi. Öney Isı Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Öney ise, iftara katılanlara teşekkür ederek, “Ramazan ayının bitmesine sayılı günler kala dostlarımızla bir araya gelmenin mutluğunu yaşıyoruz. İnşallah bu toplantı hem sohbet açısından hem de iş ilişkileri açısından verimli olur” dedi.
HABER MERKEZİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.