Ömer Ersöz spor ailesine iftar verdi
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz Tenis Dağcılık Kulübü Tesislerinde verdiği iftar yemeği ile spor ailesini bir araya getirdi
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz Tenis Dağcılık Kulübü Tesislerinde verdiği iftar yemeği ile spor ailesini bir araya getirdi. İftar yemeğine Konya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Adem Alemdar, Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şubesi Başkanı Recep Çınar Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay, Torku Selçuk Üniversitespor Başkanı Yunus Derebağ, Anadolu Selçukluspor Başkanı Fatih Yılmaz, Torku Konyaspor yöneticileri, il temsilcileri, taban birlikleri başkanları, şube müdürleri ve Konyalı bürokratlar katıldı. Tenis Dağcılık Sosyal Tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğinde Konya spor ailesi bir araya gelme fırsatı buldu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz misafirlerle tek tek ilgilenerek kapıda karşıladı ve yemeğinin sonunda misafirlerine katılımları için teşekkür ederek kapıya kadar eşlik etti.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.