Ömer Ali: Sabredelim iyiye gidiyoruz
Konyasporlu futbolcu Ömer Ali Şahiner, maçta daha çok isteyen ve galibiyeti arzulayan taraf olmalarına rağmen 3 puanı alamadıklarını, ancak bunu Adana Demirspor deplasmanında telafi...
Konyasporlu futbolcu Ömer Ali Şahiner, maçta daha çok isteyen ve galibiyeti arzulayan taraf olmalarına rağmen 3 puanı alamadıklarını, ancak bunu Adana Demirspor deplasmanında telafi edeceklerini belirtti. Konyasporlu futbolcu Selim Ay, alınan sonuçlar karşısında sabır gösterilmesini isteyerek, “Mağlubiyetleri telafi etmek için sahaya çıktık ama bilinçsizce saldırmadık. Biraz sabredelim iyiye gidiyoruz. 3 puan aldıktan sonra bunun arkası gelecek. Geçen yıl ucundan döndük bu sene Süper Lig’e yükseleceğimize inanıyorum” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.