Ömer Ali Lig’e golle döndü
Konya Torku Şekerspor’un altyapısından yetişen genç ve yetenekli oyuncu Ömer Ali Şahiner Pursaklar karşısında sezonun ilk maçına çıktı.
GÜRSEL KALESİNİ GOLE KAPADI
Konya Torku Şekerspor’un altyapısından yetişen ve gösterdiği performansla takımın vazgeçilmezi haline gelen genç kaleci Gürsel Yaprakçı ligde oynadığı 3 maçta da kalesini gole kapadı. Genç kaleci kupa karşılaşmasında ise yaptığı kurtarışlarla takımına turu getirmişti. Gürsel ligde çıktığı 3 maçta da kalesini gole kapattı. Sezona Adana Demirspor deplasmanında başlayan Konya Torku Şekerspor ilk maçından sahadan golsüz beraberlikle ayrıldı. İkinci maçında sahasında Eyüpspor’u konuk eden yeşil-beyazlılar taraftarına 4-0 gibi gollü bir galibiyet hediye etti. Torku Şekerspor kalecisi Gürsel bu maçta da rakip forvetlere kalesini kapalı tuttu. Son oynanan Pursaklar maçından da gollü bir şekilde galip ayrılan yeşil-beyazlı ekip bu maçta da kalesinde gol görmedi. Genç kaleci Gürsel de transfer sezonunda bir çok büyük kulübün transfer listesinde yer almıştı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.