Okçulukta Abdullah Topaloğlu yeniden seçildi
Türkiye Okçuluk Federasyonu'nun 3. Olağan Genel Kurulu sona ererken, mevcut başkan Abdullah Topaloğlu yeniden başkanlığa seçildi.
Türkiye Okçuluk Federasyonu'nun 3. Olağan Genel Kurulu sona ererken, mevcut başkan Abdullah Topaloğlu yeniden başkanlığa seçildi. Topaoğlu, yapılan seçimlerde kullanılan 174 oyun, 106'sını alarak 4 yıl süreyle yeniden başkanlığa getirildi. Diğer aday Celalettin Şanlı 67 oy alırken, 1 oy boş kullanıldı. Hazirun cetveline imza atan bir delege ise oy kullanmadı. Mevcut federasyon başkanı Abdullah Topaloğlu genel kurulda, seçim öncesi yaptığı konuşmada, ''25 Ekim 2008'de devraldığım görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştım'' diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.