Muhammet Yürükuslu Beşiktaş maçını izledi
Atiker Konyaspor'un geçtiğimiz gün Beşiktaş ile oynadığı müsabakayı eski futbolcusu Muhammet Yürükuslu'da takip etti. Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren Muhammet Yürükuslu, eşi Rabia Yürükuslu ile mücadeleyi takip ederek Atiker Konyaspor'u yalnız bırakm
Atiker Konyaspor'un geçtiğimiz gün Beşiktaş ile oynadığı müsabakayı eski futbolcusu Muhammet Yürükuslu'da takip etti. Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren Muhammet Yürükuslu, eşi Rabia Yürükuslu ile mücadeleyi takip ederek Atiker Konyaspor'u yalnız bırakmadı. Mücadeleyi pürdikkat takip eden Muhammet Yürükuslu, Atiker Konyaspor'un attığı gollerde büyük sevinç yaşadı. Sezon öncesi Konya Anadolu Selçukspor ile anlaşan Muhammet Yürükuslu, yeni sezonda Yavru Kartal formasıyla Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup'ta mücadele edecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.