Minik taraftarın Kocaman sevinci
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Batl Alt Tribünde kendisi için pankart açan minik taraftarı kırmayarak fotoğraf çektirdi.
Trabzonspor karşılaşmasının ardından kendisini tribünlere çağıran taraftarlarımızı selamlayarak soyunma odasına yönelen Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Batl Alt Tribünde kendisi için pankart açan minik taraftarı kırmayarak fotoğraf çektirdi. Kocaman, 'Başarılı bir takımın birçok eli ama KOCAMAN bir beyni vardır' pankartı açan minik taraftarla önce objektiflere poz verdi, ardından da 'selfie' çektirdi. Minik taraftarın bu sıradaki mutluluğu ise görülmeye değerdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.