Metin Altınay: Çok mutluyum
Torku Şekersporun yeni teknik direktörü Metin Altınay, Konyaya bir teknik adam olarak dönmekten dolayı çok mutlu olduğunu, Şekersporun ve Konya futbolunun iyi yerlere gelmesi için elinden gelen bü
Torku Şekerspor’un yeni teknik direktörü Metin Altınay, Konya’ya bir teknik adam olarak dönmekten dolayı çok mutlu olduğunu, Şekerspor’un ve Konya futbolunun iyi yerlere gelmesi için elinden gelen bütün gayreti göstereceğini söyledi. Futbola Konya’da başlayıp Urfa’da nokta koyduğunu söyleyen Altınay, “Buraya gelmekten dolayı son derece mutluyum. Öncelikle bunu söylemekte yarar var. Burası benim memleketim. Memleketimin bir takımında görev yapmak gurur verici. Allah utandırmasın. Ben niyetim halishane. İnşallah Konya futbolu için iyi işlere imza atmak ve Torku Şekerspor’u Bank Asya’ya çıkarmak bana nasıp olur” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.