Mermer:Konya Tekvandosu başarılı
Tekvando İl Temsilcisi Hakkı Mermer Konyada tekvando branşının başarılı olduğunu ve bu başarının artarak devam edeceğini ifade etti
Tekvando İl Temsilcisi Hakkı Mermer Konya’da tekvando branşının başarılı olduğunu ve bu başarının artarak devam edeceğini ifade etti. Mermer, “Konya tekvandosu Türkiye’de söz sahibidir. Aldığımız başarılı sonuçlarla sporcularımız Milli takımların çeşitli kategorilerinde görev almaktadırlar. Konya olarak bu branşta çalışmalarımız ve sporcu yetiştiriciliğimiz devam ediyor ve aratarak devam edecektir. Konya tekvandosunun ismi ulusal ve uluslar arası arenada daha çok konuşulacaktır Konya’da tekvando branşı yalnız değildir. Branş olarak antrenörümüz, yöneticimiz, sporcumuz ile birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Bizlere destek olan başta Federasyon Başkanımız Metin Şahin’e Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanımız Cevdet İşbitirici’ye İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Eşgin’e ve diğer destekçilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Bu birlik ve beraberlik içinde tekvando branşı olarak daha çok başarılara imza atacağımızı ve daha çok sporcumuzu milli takıma göndereceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.