Maç fazlası ile 3.sıraya oturduk!
Spor Toto Süper Lig'de 22. haftanın açılış maçında Torku Konyaspor, sahasında Medicana Sivasspor'u 2-1 yendi. Bu galibiyeti ile Torku Konyaspor, 3. sıraya yükseldi
![1558578_765010476933794_811042062397816598_n.jpg 1558578_765010476933794_811042062397816598_n.jpg](https://www.merhabahaber.com/d/other/1558578_765010476933794_811042062397816598_n.jpg)
![20160219_2_14362787_5596338.jpg 20160219_2_14362787_5596338.jpg](https://www.merhabahaber.com/d/other/20160219_2_14362787_5596338.jpg)
Son derece sevinçliyim
Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Aykut Kocaman, rakibin bir an evvel aşağılardan kurtulmak istediğini ifade ederek, "Sivasspor geçen hafta kazanmanın vermiş olduğu moralle şiddetli bir şekilde kazanma arzusuyla oyunda vardı. Bizim de arzumuz içeride oynama avantajını 3 puana döndürebilme çabasındaydı. Bu aynı zamanda ligdeki ilk 5-6 için yerimizi pekiştirecekti. Ancak maç öncesi görünenle saha birbirini tutmuyor. Hemen maçın başında gelen gol ve Sivasspor’un buna karşılık verme çabası oyunumuzda gelgitler oluşturdu. Sonra devrenin ortalarına doğru toparlanarak oyunu ortaya çektik. İkinci yarı daha topluyduk. İkinci golden sonra rakibin oyunda tutulma hali nasıl olur diye düşünürken kalemizde golü görmemiz işin son dakikalarını gerilimli hale getirdi. Sonuçta kazanmayı başardığımız için son derece sevinçliyim" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.