Kupadaki rakiplerimiz belli oldu
2016-2017 Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu kura çekimi yapıldı.
2016-2017 Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu kura çekimi yapıldı. Temsilcilerimiz Anadolu Selçukspor ‘un rakibi belli oldu Anadolu Selçukspor Altınordu ile eşleşirken Sarayönü Belediyespor ise Elazığspor ile eşleşti. Anadolu eleme maçını evinde oynarken Sarayönü Belediyespor deplasmanda oynayacak Tek maç eleme usulüne göre oynanacak müsabakalar sonucunda rakiplerini geçen 49 takım, bir üst tura yükselecek. Organizasyonda 2. eleme turu maçları 20, 21 ve 22 Eylül'de oynanacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.