Konyaspor'unMustafa Aydın ile ilk maçı
Konyaspor'un Adana Demirspor ile bugün Adana 5 Ocak stadında oynayacağı PTT 1.Lig 4.hafta maçında Trabzon Bölgesi hakemi Mustafa Aydın yeşil-beyazlı temsilcimizin ilk kez bir maçını yönetecek
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından Konyaspor'un Adana Demirspor ile bugün Adana 5 Ocak stadında oynayacağı PTT 1.Lig 4.hafta maçında görevlendirilen Trabzon Bölgesi hakemi Mustafa Aydın yeşil-beyazlı temsilcimizin ilk kez bir maçını yönetecek. Mustafa Aydın’ın yardımcılıklarını Samsun’dan Hakan Atilla Gökbilgin ve Trabzon’dan Mehmet Metin yaparken, maçın dördüncü hakemi Trabzon’dan Ali Şükrü Beldüz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.