Konyaspor’un yetenekleri milli takıma çağrıldı
Atiker Konyasporlu Ahmet Karademir ve Diyar Aslan U15 Milli Takımı'na davet edildi
U15 Milli Takımı'nın 10 - 14 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul'da yapacağı hazırlık kampının aday kadrosu belli oldu. Kadroya Atiker Konyaspor’dan da 2 oyuncu yer aldı. Yeşil-beyazlı ekibin U15 takımı oyuncularından orta saha oyuncusu Ahmet Karademir ile forvet oyuncusu Diyar Aslan, aday kadroya davet edildi.Aday kadroya davet edilen oyuncular, 10 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 12:00'de Beykoz Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.