Konyaspor’un U17’leri Konya şampiyonu oldu
Gruplarını ilk sırada tamamlayan 4 takımın katılımıyla düzenlenen Konya İl Birinciliği’ndeki üçüncü ve son maçında Konya Şekerspor ile golsüz berabere kalan Konyaspor U17 Takımı, Konya’yı Türkiye şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.
Konyaspor’un yanı sıra Selçuklu Belediyespor, Konya Şekerspor ve Tümosanspor’un mücadele verdiği U17 Takımlar İl Birinciliği maçlarında son karşılaşmasını Konya Şekerspor ile oynayan Konyaspor, Ali Çiçek, Ömer, Hüsnü, Hakan, Abdülkerim (Sefer), Mehmet, Muhammed Ali, İsmail, Emre (Mustafa), Abdülkerim Kılıç ve Ekrem (Serkan) kadrosuyla çıktığı Konya Şekerspor maçından 0-0’lık beraberlikle ayrıldı. Bu mücadele ile birlikte grup maçlarını tamamlayan Konyaspor, Konya şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’nda Konya’yı temsil etmeye hak kazandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.