Konyasporlu minik Alperen hayatını kaybetti
Nalçacacılar Taraftar Derneği üyelerinden Mesut Öztaş’ın küçük oğlu Alperen Öztaş (11) yaklaşık 10 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.
25 Mart Pazar günü akşam saatlerinde evinden ekmek almak için çıkan Alperen, bir aracın altında kalarak ağır yaralanmış sonrasında yoğun bakıma alınmıştı. Merhaba Gazetesi olarak minik Alperen'e Allah'tan rahmet acılı ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyor ve sabrı cemil niyaz ediyoruz
KONYASPOR MESAJ YAYIMLADI
Atiker Konyaspor da Alperen için bir mesaj yayımladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi: Atiker Konyaspor’umuzun büyük taraftarı, güzel yavrumuz Alperen Öztaş’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz… O’nu unutmayacağız. Aziz hatırasını yaşatmaya çalışacağız. Alperen’imize Allah’tan rahmet, kederli ailesi, yakınları ve sevenlerine sabır, camiamıza başsağlığı diliyoruz.
Mekanı Cennet Olsun!”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.