Konyasporlu futbolcular şehitleri unutmadı
Torku Konyaspor sezonun açılış maçında sahasında Akhisar Belediyespor ile karşılaştı.
Torku Konyaspor sezonun açılış maçında sahasında Akhisar Belediyespor ile karşılaştı. Yeşil-beyazlı ekipte futbolcular bu maç öncesinde ısınırken giydikleri tişörtlerle şehitleri andı. Torku Konyasporlu oyuncular karşılaşma öncesi ısınırken giydikleri tişörtlerin önyüzünde İstanbul Sultanbeyli'de gerçekleştirilen saldırıda şehit düşen Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürü Beyazıt Çeken’inin fdotoğrafı bulunurken arka yüzünde ise “Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun” yazısı bulunuyordu.
TARAFTARLAR DA UNUTMADI
Torku Konyaspor’un ilk maçında takımlarını yalnız bırakmayan yeşil-beyazlı taraftarlar son günlerde yaşanan terör olaylarında şehit olan asker ve polislerimiz için sloganlar atarak terörü lanetlediler. Yeşil-beyazlı taraftarlar maç boyunca ‘Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez’ sloganıyla birlik ve beraberlik vurgusu yaptı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.