Konyaspor'dan Ercan Taştekin'e başarılar
Konyaspor yönetim kurulu, Konya İl Emniyet Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı görevindeki başarılı çalışmaları sonucunda Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkan Yardımcısı...
Konyaspor yönetim kurulu, Konya İl Emniyet Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı görevindeki başarılı çalışmaları sonucunda Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilen ve son olarak Bingöl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Ercan Taştekin’e yeni görevinde başarılar diledi. Konu ile ilgili resmi internet sitesinden bir açıklama yapan Basın Sözcüsü İbrahim Çınar, “Konya’da görev yaptığı süre içerisinde başarılı çalışmaları ve kulübümüze göstermiş olduğu yakın ilgi nedeniyle herkesin sevgisini kazanan, daha sonra Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkan Yardımcılığı gibi önemli bir görevi başarıyla yürüten sayın Ercan Taştekin’in Bingöl Emniyet Müdürlüğü’ne atandığını öğrendik. Başarılı hizmetlerini arttırarak sürdüreceğine inandığımız Sayın Ercan Taştekin’e yeni görevinde üstün başarılar diliyoruz” şeklinde görüş belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.