Konyaspor'a destek fırsatı
Torku Konyaspor ile Anadolu Sigorta arasında kulübe gelir getirici bir faaliyet olan 'Konyaspor Trafik Kasko Sigortası' konusunda işbirliği imzası atıldı.
Torku Konyaspor ile Anadolu Sigorta arasında kulübe gelir getirici bir faaliyet olan 'Konyaspor Trafik Kasko Sigortası' konusunda işbirliği imzası atıldı. Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu içerisinde yer alan kulüp binasında gerçekleşen imza töreninde Başkanımız Ahmet Şan, Anadolu Sigorta İç Anadolu Bölge Müdürü Kenan Eke ve Yönetim Kurulu Üyemiz Erhan Gökmen hazır bulundu. Törende bir konuşma yapan Ahmet Şan, "Kulübümüze gelir getirici faaliyetlerden bir tanesine daha imza atmış bulunuyoruz. Anadolu Sigorta ile Trafik Kasko Sigortası anlaşmasını yaptık. Konyaspor taraftarlarımızın tüm Türkiye genelinde Konyaspor’umuza destek olmak üzere Konyaspor Trafik Kasko Sigortasını yaptırmalarını bekliyoruz. İnşallah bu şekilde kulübümüze bir destek sağlamış olurlar” şeklinde görüş belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.