Konyaspor U15 takımı Muğla’yı 4-0 yendi
Isparta'daki U15 Türkiye Şampiyonası Grup Eleme maçlarında mücadele veren Konyaspor, ilk gün maçında karşılaştığı Muğla Belediyespor'u Emre (3) ve Abdülkadir'in golleriyle 4-0 mağlup etti.
Eğirdir Sahası'nda saat 12:45'de başlayan U15 Takımlar Türkiye Şampiyonası Grup Eleme ilk maçında Muğla Belediyespor ile karşılaşan yeşil-beyazlılar rakibini 4-0 yendi. Osman, İ.Hakkı, Şükrü, Mücahit (Osman), H.Basri, Yılmaz, Soner (Yasin), Faruk (Ahmet), Hacı, Emre ve Abdülkadir'den oluşan kadrosuyla rakibi karşısında mücadele veren Konyaspor'un gollerini 8,22 ve 38.dakikalarda Emre ile 65.dakikada Abdülkadir kaydetti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.