Konyaspor U15 Takımı Demirspor’u 4-1 yendi
Konya İl Birinciliği’nde mücadele veren Konyaspor U15 Takımı, grubunda oynadığı üçüncü hafta maçında Demirspor’u 4-1’lik skorla mağlup etti.
Yeşil-beyazlılarda 12 Ekim Salı günü Ankara’da yapılacak olan U15 Milli Takım seçmelerine katılacak kaleci Emre Yılmaz’ın yerine son dakikalarda 1998 doğumlu kaleci Gökberk Fedai oyuna dahil oldu. U15 Takımı mücadele verdiği B Grubu’nda oynadığı 3 maçı da kazanırken 9 puanla liderliğini devam ettirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.