Konyaspor U13şampiyon oldu
Konyaspor U13 şampiyon oldu
Konya İl Birinciliği’nde grubunu ilk sırada bitirerek Konya şampiyonluğu için mücadele veren Konyaspor U13 Takımı, ilk maçında Araparspor’u 3-1, ikinci maçında ise Ereğlispor’u 4-0 mağlup ederek Konya şampiyonu oldu ve Konya’yı gruplarda tensil etmeye hak kazandı. Konya şampiyonluğu ilk maçında Araplarspor’u 3-1 yenen Konyaspor ikinci maçta Ereğlispor ile karşı karşıya geldi. Gökberk(Emin), Serkan, Çağrı, Bekir(Oğuz), Y.Emre, İsmail, Murat(Berat), A.Mert, Mithat, Mustafa (Alperen), M.Taha(Tuncay) kadrosuyla mücadele veren U13 Takımımız, rakibini Bekir’in 2,32 ve 36.dakikada, İsmail’in 30.dakikada attığı gollerle 4-0 yendi. İki maçı da kazanarak Konya şampiyonu olan U13 Takımımız, Konya’yı gruplarda temsil etmeye hak kazandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.