Konyaspor, Mersin’de futbol okulu açtı
Atiker Konyaspor Kulübü, Ankara'dan sonra Mersin'de de futbol okulu açarak çalışmalarına başladı
Atiker Konyaspor’da futbol okulları gün geçtikçe büyüyor. Yeşil-beyazlı ekip, son olarak Mersin’de futbol okulu açtı. Atiker Konyaspor, Akdeniz bölgesindeki yetenekli oyuncuları keşfederek altyapısına kazandırmayı hedefliyor. Futbol okulu için gerekli imzalar atılarak çalışmalara başlandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.