Konyaspor ile Şeker U18’leri karşı karşıya
Bölgesel Gençlik Geliştirme Ligi Akdeniz Grubu'nda mücadele veren Konyaspor, sezonun son maçında bugün Konya Şekerspor ile karşılaşacak.
Konyaspor, rakibini yendiği takdirde Antalyaspor'un da puan kaybetmesi halinde ilk 2 takım arasına girecek ve Türkiye finallerine gitmeye hak kazanacak. 17 maçta 11 galibiyet 6 yenilgi ve topladığı 33 puanla 4.sırada bulunan U18’ler, 2009-2010 sezonunun son maçında 35 puanla ikinci durumdaki Konya Şekerspor'u konuk edecek. Konyaspor, Antalyaspor'un puan kaybetmesi halinde ve Konya Şekerspor'u yendiği takdirde sezonu 36 puanla ikinci sırada tamamlayacak ve ilk 2 takım arasına girerek Türkiye finalllerinde mücadele etmeye hak kazanacak. Konyaspor-Konya Şekerspor Bölgesel Gençlik Geliştirme Ligi Akdeniz Grubu 18.hafta mücadelesi bugün 2 Nolu sahada saat 14:00'de başlayacak ve karşılaşmayı Hasan Ertuğan, Erdal Erdem, İsmail İnan hakem üçlüsü görev yapacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.