Konyaspor eli boş gönderdi
Ziraat Türkiye Kupası'nda beşinci maçlar sonunda ikinci turu garantileyen Torku Konyaspor, G grubunun son maçında sahasında Etimesgut BLD'yi 2-1 mağlup etti
İkinci turda Antalyaspor'la eşleşen Konyaspor grup aşamasını yenilgisiz tamamladı. G Grubu'nun son maçında Etimesgut Belediyespor'u 2-1'le geçen Aykut Kocaman'ın ekibi, grubu 5 galibiyet 1 beraberlikle tamamladı ve 16 puanla lider olarak bir üst tura yükseldi.
Torku Arena'daki konuk ekip Etimesgut 29. dakikada Temel Taşgın'ın golüyle 1-0 öne geçti.
İkinci yarıda rakip kaleye yüklenen Torko Konyaspor 59'da Emre Can Atilla'yla beraberliği yakaladı. Ev sahibi takımı galibiyeti getiren gol 78'de Albülkerim Bardakçı'dan geldi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.