Konyaspor analiz antrenörü Ergün UEFA B Kursuna katıldı
Atiker Konyaspor’da analiz ve geliştirme antrenörlüğü yapan Ahmet Ergün TFF’nin Antalya’da düzenlediği UEFA B Antrenörlük Lisans kursuna katıldı.
18 Kasımda başlayan kurs 1 Aralık tarihinde sona erecek. Teorik, pratik, saha içi ve salon derslerinin verildiği kursa 30 kişi katılıyor. Ahmet Ergün ile birlikte Konyalı antrenör Ali Uyar da bu kursa katılan isimler arasında. Bu sezonun ilk kursu olan organizasyonda yüksek puanlı elit antrenör adayları yer alıyor. Futbol camiasının yakından tanıdığı Semih Şentürk, Bekir İrtegün, Gökhan Ünal, Uğur İnceman, Hürriyet Gücer, Serdar Kulbilge ve Murat Hacıoğlu da UEFA B Antrenörlük Lisansı kursunda eğitim alan isimler olarak göze çarpıyor.
BURAK TAŞPINAR
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.