Konyaspor 3 eski oyuncusunu onurlandırdı
Atiker Konyaspor Kulübü, Sivasspor maçı öncesi eski oyuncuları Ali Zitouni, Uğur İnceman ve Şanver Göymen’i ödüllendirdi.
Atiker Konyaspor’a geçmiş yıllarda başkan, yönetici, oyuncu ve teknik adam olarak hizmet veren isimlerin hatırlanarak onure edilmesini amaçlayan ‘Efsanelere Vefa Ödül Töreni’ D.G. Sivasspor ile oynanan maç öncesinde yapıldı. Programa katılan Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Kulüp Başkanı Fatih Yılmaz, eski oyuncular Ali Zitouni, Uğur İnceman ve Şanver Göymen’e günün anısına bir plaket ve üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu 42 numaralı Konyaspor forması hediye etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.