Konyalı antrenörler TFF Kursuna katıldı
Konyalı antrenörler Muammer Prinçci ve Ahmet Ergün Türkiye Futbol Federasyonunun açtığı kurslara katıldı.
Konyalı antrenörler Muammer Prinçci ve Ahmet Ergün Türkiye Futbol Federasyonunun açtığı kurslara katıldı. Anadolu Selçukspor yardımcı antrenörü Muammer Pirinçci UEFA A Lisansı için açılan kursa katılırken Ahmet Ergün ise Maç ve Performans Analiz Antrönürlüğü kursuna katıldı. İki antrenör kurs sonrası belgelerini aldı.
İstanbul Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim tesislerinde yapılan kurslar 13 gün sürdü. Kurs süresi boyunca yoğun eğitim alan antrenörler Pirinçci ve Ergün yapılan sınavlar sonrası başarılı bir şekilde kurslarını tamamlayarak belgelerini aldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.