Konya TOHM 7 madalya topladı
Türkiye Judo Federasyonu Uluslararası Zafer Kupası Judo Şampiyonası 02-04 Eylül 2016 tarihleri arasında Sakarya’da yapıldı.
Türkiye Judo Federasyonu Uluslararası Zafer Kupası Judo Şampiyonası 02-04 Eylül 2016 tarihleri arasında Sakarya’da yapıldı. 8 Ülke ve 30 ilden toplam 608 sporcunun mücadele ettiği Uluslararası Zafer Kupası Judo Şampiyonasında Konya TOHM Judo takımı 3 altın, 3 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplam 7 madalya kazandı. Sporcularımızdan 42 kg’da Resul Karaman, 57 kg’da Ayşegül Yılmaz, 70 kg’da Kübra Aydoğdu birinci, 42 kg’da H. Hüseyin Kadıcı, 48 kg’da Merve Öneyi ve 90 kg’da Ömer Faruk Kaya ikinci olurken, 73 kg’da Yusuf Çelik ise üçüncü oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.