Konya Şekerspor Eyüpspor’u ağırlıyor
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup temsilcimiz Konya Torku Şekerspor, sezonun ikinci maçında bugün BŞB Atatürk Stadı’nda 2010-2011 sezonunun ilk maçına çıkıyor.
Yeşil-beyazlı ekip geçtiğimiz sezon klasmanda ilk sırayı kaptırdığı Eyüpspor’u sahasında ağırlayacak. Torku ekibi hem sahasında galip gelmek, hem de rakibinden rövanşı almak istiyor. Atatürk Stadı’nda oynanacak mücadele Saat 20.30’da başlayacak. Konya Torku Şekerspor-Eyüpspor maçını Kayseri bölgesi ulusal hakemlerinden Ömer Faruk Ocak yönetecek.
HABERİ SPOR 2’DE
HABERİ SPOR 2’DE
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.