Konya Güreş Salonu yenilendi
1074 Konya Spor Kulübü'nun güreş salonu yenilendi.
1074 Konya Spor Kulübü'nun güreş salonu yenilendi. 1074 Konya Spor Kulübü Başkanı Muammer Tunahan'ın konu ile ilgili yaptığı açıklama şöyle: "Yıllardır antrenman ve müsabakalarımızı yaptığımız Güreş Salonumuzun yenileme bakım ve onarım çalışmaları yaz tatilinde yapılmış ve sağlılık bir yapıya kavuşarak hizmetimize sunulmuştur. 1074 Konya Spor Kulübü , Meram Kozağaç Spor Kulübü ve Güreş Salonunda antrenman yapan tüm kulüpler, sporcular, antrenörler ve yöneticiler olarak bizlere her zaman destek olan Spor Genel Müdürümüz değerli spor adamı Sayın Mehmet Baykan’a ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz Sayın Ömer Ersöz’e şükranlarımızı sunarken “Güçlü yarınlar için çıktığımız bu yolda sizlerin desteğiyle daha çok çocuğumuzu mutlu etmek için daha çok çalışacağız” diyor ve yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı şükranlarımızı sunuyorum."
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.